WW Ekochem od 1999 roku prowadzi kompleksową działalność na polskim i zagranicznym rynku tworzyw sztucznych. Od tego czasu przeszedł drogę od importera do producenta wysokiej jakości maszyn oraz całych linii technologicznych do przetwórstwa tworzyw sztucznych według własnych projektów, a także od recyklera do producenta specjalistycznych dodatków do tworzyw sztucznych takich jak transparentne wypełniacze, czy absorber wilgoci. WW Ekochem jest producentem wysokiej klasy maszyn i kompletnych linii technologicznych wykonanych z użyciem znanych i cenionych  podzespołów europejskich marek.

Zakres współpracy: 
  • Kompleksowe doradztwo w procesie ubiegania się o zwolnienie podatkowe na inwestycję na obszarze Polskiej Strefy Inwestycji;
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla przedsięwzięcia polegającego na zwiększeniu zdolności produkcyjnych zakładu WW Ekochem.
  • Wsparcie podczas realizacji projektu;

Efekt współpracy

  • Pozyskanie Decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz ulgi w podatku dochodowym w wysokości 45% poniesionych nakładów inwestycyjnych.