Przedsiębiorstwo Kartki z Kotkiem Sp. z o.o. od samego początku działa w branży produkcji wyrobów z papieru i tektury. Kartki z Kotkiem jest wiodącym polskim producentem unikatowych kartek okolicznościowych, a ponadto upominków oraz dekoracji. Przedsiębiorstwo posiada w swojej ofercie produktowej bardzo szeroki wachlarz różnego rodzaju kartek okolicznościowych na każdą okazję tj.: na urodziny, imieniny, śluby, rocznice ślubu, chrzest, komunię, emeryturę, podziękowania oraz na wiele innych, nawet najbardziej zróżnicowanych okazji, które wymagają złożenia życzeń świętującemu. Produkty firmy charakteryzują się bogatą grafiką oraz różnorodną stylistyką.

Zakres współpracy: 
  • Kompleksowe doradztwo w procesie ubiegania się o zwolnienie podatkowe na inwestycję na obszarze Polskiej Strefy Inwestycji;
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla przedsięwzięcia polegającego na zasadniczej zmianie całościowego procesu produkcji zakładu Kartki z Kotkiem.

Efekt współpracy

  • Pozyskanie Decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz ulgi w podatku dochodowym w wysokości 55% poniesionych nakładów inwestycyjnych.