Firma Darchem Cosmetics Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się polskie przedsiębiorstwo będące producentem marek tj.: Flambit czy Frox. Firma  powstała w 2013 roku i w swojej historii może pochwalić się już produkcją kosmetyków, chemii gospodarczej, chemii samochodowej, jak również produktów grillowych. Darchem Cosmetics w rozwoju i produkcji środków czyszczących specjalizuje się  różnych obszarach produktowych. Obecnie firma dostarcza na rynek produkty takie jak: mydła do rąk, kosmetyki, chemia specjalistyczna, chemia gospodarcza, chemia samochodowa oraz produkty grillowe, które przez cały okres działalności były optymalizowane oraz rozwijane w ramach prac laboratoryjnych.

Zakres współpracy: 
  • Kompleksowe doradztwo w procesie ubiegania się o zwolnienie podatkowe na inwestycję na obszarze Polskiej Strefy Inwestycji;
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla przedsięwzięcia polegającego na zasadniczej zmianie całościowego procesu produkcji zakładu Darchem Cosmetics Sp. z o.o.

Efekt współpracy

  • Pozyskanie Decyzji o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji oraz ulgi w podatku dochodowym w wysokości 45% poniesionych nakładów inwestycyjnych.